O nas

Audio-Mix to specjalistyczny salon istniejący od 2000 roku w Koninie, aktualnie znajdujący się przy ulicy Jasnej 1. Lokalizacja w centrum Polski, w spokojnej dzielnicy Konina i z przygotowanym parkingiem oraz bliskość tras szybkiego ruchu pozwala na szybki i komfortowy dojazd z dowolnego miejsca. Tak duże doświadczenie, wypracowana pozycja salonu specjalistycznego oraz bogaty asortyment sprzętu dostępnego i gotowego do prezentacji gwarantują naszym Klientom możliwość dokonania optymalnego wyboru konfiguracji.

Oferujemy szeroki asortyment sprzętu hi-fi oraz hi-end, zaawansowane systemy kina domowego, zestawy nagłośnienia multi-room oraz nagłaśnianie obiektów takich jak sklepy, restauracje, punkty usługowe. Polecamy sprzęt takich producentów jak: Marantz, Denon, Naim, Teac, Accuphase, Esoteric, Philips, Dynaudio, Sonus faber, Focal, Paradigm, itp. Każdy z nich cieszy się dużą renomą na międzynarodowym rynku, zapewniając najlepszy sprzęt.

Oferujemy Państwu pomoc w wyborze odpowiedniego sprzętu, spośród szerokiej gamy wzmacniaczy, amplitunerów, głośników, telewizorów, gramofonów, słuchawek, urządzeń multimedialnych oraz akcesoriów. Każdy z problemów rozwiązujemy indywidualnie, biorąc pod uwagę tylko Państwa potrzeby i wymagania.

Nasi klienci mają możliwość skorzystania z oferowanych kompleksowych usług w zakresie: 

  • doradztwa,
  • przygotowania projektu, 
  • akustyki pomieszczenia,
  • pełnej instalacji,
  • konfiguracji,
  • wdrożenia
  • szkolenia.

Zakup produktów jest możliwy zarówno poprzez nasz sklep internetowy, jak i bezpośrednio w salonie.

Dysponujemy salą odsłuchową umożliwiającą odsłuch systemów stereo jak i salą kinową dla zaprezentowania kina w domu. Sale zapewniają komfortowe warunki zbliżone do domowych, przez co ułatwia przetestowanie i wybór sprzętu.