Instalacje

Mając świadomość jak ważnym elementem w życiu naszych Klientów jest dźwięk dokładamy wszelkich starań i zachowujemy maksimum profesjonalnych rozwiązań w kategorii instalacji audio-video. Salon Audio-Mix w tym temacie łączy swoją wiedzę z pomysłami i sugestiami Klienta. Jeśli jeszcze o tym Państwo nie wiedzą, Wasz dom może stać się centrum rozrywki w każdym jego miejscu. System audio można rozplanować tak, by nawet najmniejszy jego element przynosił zadowolenie właścicielom.

Od samego początku do ekscytującego finału - salon Audio-Mix oferuje kompleksowe usługi w zakresie instalacji audio-video. Wykorzystując swoje długoletnie doświadczenie służymy dla Klienta poradą i sprawnym działaniem. Od projektu, poprzez ustalenia a kończąc na samym montażu sprawiamy, że dom staje się nie tylko oazą spokoju, ale też centrum rozrywki w każdym jej aspekcie.

Bez utraty jakości - cała gama produktów, jakie używamy to profesjonalnie dedykowane pod instalacje audio-video. Zdajemy sobie sprawę, że sprzęt audio ma służyć Klientowi przez długi czas, dlatego otaczamy się tylko producentami, którzy w swoich artykułach zakładają ten sam punkt widzenia. Wybierane przez nas urządzenia to gwarancja stabilności w funkcjonowaniu i czysta satysfakcja z ich posiadania.

Dzięki rozwiązaniom instalacyjnym możemy cieszyć się ulubionym dźwiękiem w każdym pokoju, pomieszczeniu oraz na zewnątrz domu. W łazience. Sypialni. Salonie. Na tarasie. Po prostu wszędzie. Korzystając dziś z ogromnego rozwoju technologii możemy zintegrować nasz system z domem. Dosłownie. Możemy połączyć się z domofonem, roletami czy nawadnianiem ogrodu.
Wszystko to zawiera w sobie potężną funkcjonalność. Możemy odtwarzać filmy Blu-ray, DVD, muzykę z formatów CD oraz plików wysokiej rozdzielczości. Dzięki łączności z siecią odkryjemy nieograniczone możliwości muzyki z portali streamingujących takich jak Deezer czy Spotify. Analogicznie postępując z video będziemy cieszyć się z jakości 4K.

Całością sterujemy z dowolnego miejsca w domu, szalenie intuicyjnie i przyjemnie. Każdy z domowników, niezależnie od swojego wieku, poradzi sobie z obsługą urządzeń, dając sobie wiele godzin wspaniałej rozrywki na wysokim poziomie jakości. Oferujemy dodatkowo szkolenia dla Klientów, krok po kroku, z zakresu działania instalacji, by obcowanie z nimi było jeszcze prostsze.

Salon Audio-Mix w zakresie instalacji audio-video współpracuje z najlepszymi i zaufanymi architektami, elektrykami oraz instalatorami automatyki domowej. W każdym detalu stawiamy na profesjonalizm, doświadczenie, sprawność działania oraz bezproblemowy kontakt.