Nowy model w ofercie japońskiego producenta

 

W zupełnie nowym modelu TX-8470, ONKYO łączy to, co najlepsze ze świata analogowego i cyfrowego. Jest znakomitym instrumentem audio, który odziedziczył ponad 75 lat doświadczenia, niestrudzonego zaangażowania w projektowanie doskonałej precyzji dźwięku. Łączy najnowocześniejsze rozwiązania i funkcje audio i video, które są niezbędne dla dzisiejszego użytkownika amplitunera stereofonicznego.

DLA MIŁOŚNIKÓW MUZYKI
Onkyo ma przyjemność przedstawić Onkyo TX-8470, najnowocześniejszy stereofoniczny ampli-tuner sieciowy o mocy 140 wat / kanał. Stworzony z pasją przez i dla entuzjastów muzyki w naszym Premium Audio Tech Center w Osace w Japonii. Amplituner ten oferuje niezrównaną ja-kość dźwięku i wszechstronność.

DLA WYMAGAJĄCYCH
Amplituner wykorzystuje 2-kanałowy stereofoniczny przetwornik cyfrowo-analogowy AKM Premium 32-bit/768 kHz i wzmacniacz klasy G, zapewniający wydajną, rozszerzoną i dokładną reprodukcję sygnałów audio w pełnym zakresie częstotliwości. Dzięki konstrukcji o niskim ujemnym sprzężeniu zwrotnym (NFB) TX-8470 zapewnia większą przejrzystość i muzykalność, oferując naprawdę wyjątkowe wrażenia odsłuchowe.

MULTIROOM
Zdecydowanie dążymy do tego by zapewnić użytkownikom amplitunerów najnowsze technologię. Modele Onkyo obejmują wszystkie najważniejsze funkcje umożliwiające przesyłanie strumieniowe w wysokiej rozdzielczości z dowolnej platformy i transmisji w trybie multiroom (poprzez Wi-Fi). TX-8470 posiada certyfikat Roon Ready, Chromecast i Airplay.

STREAMING
Onkyo TX-8470 będzie dla Ciebie odpowiedni, niezależnie od tego, czy jesteś fanem tradycyjnego radia, czy strumieniowego przesyłania muzyki w wysokiej rozdzielczości. Oferuje tuner FM i DAB dla entuzjastów radia oraz bezproblemową integrację z popularnymi platformami do przesyłania strumieniowego, takimi jak Roon (Roon Ready), Tidal, Deezer i Spotify, zapewniając łatwy dostęp do ulubionej muzyki.

DLA MIŁOŚNIKÓW PŁYTY WINYLOWEJ
Po raz pierwszy w historii inżynierowie Onkyo przedstawili własny projekt filtra RIAA. Obwód gramofonowy jest izolowany i zasilany przez dedykowany liniowy zasilacz analogowy. Przedwzmacniacz gramofonowy obsługuje dwa rodzaje wkładek (MM i MC).

WSPÓŁPRACA Z TV
TX-8470 to amplituner stereo przystosowany do oglądania telewizji, idealny do ciasnych przestrzeni. Dzięki technologii HDMI ARC (4 wejścia / 1 wyjście) i możliwości przetwarzania treści wizualnych 8K, amplituner ten zapewnia dźwięk o wysokiej rozdzielczości w połączeniu z obrazem o wysokiej rozdzielczości.

Główne cechy:

  • Potężna moc wyjściowa: 140 wat / kanał – 4 omy przy 1% THD
  • Konstrukcja przyjazna dla winyli: izolowana płytka gramofonowa MM/MC zapewniająca czystą jakość dźwięku
  • Możliwość transmisji strumieniowej: integracja z Roon Ready, Tidal, Deezer i Spotify
  • Komponenty wysokiej jakości: pozłacane zaciski, kondensatory klasy audio i dodatkowe miedziane podkładki zapewniające optymalny dźwięk
  • Zaawansowany DAC i wzmacniacz: 2-kanałowy stereofoniczny przetwornik cyfrowo-analogowy AKM Premium 32-bit / 768 kHz i wzmacniacz klasy G
  • Integracja z telewizorem: HDMI ARC (4 wejścia / 1 wyjście) i przetwarzanie treści wizualnych 8K
  • Inne wejścia: 2 wejścia optyczne, 1 koncentryczne, 3 analogowe wejścia stereo
  • Tuner FM/DAB: z łatwością słuchaj ulubionych stacji radiowych