Focal Azurys & Hadenys

 

Ogromnie miło jest nam zaprezentować informację o 2 nowych modelach słuchawek francuskiego producenta.

Na zbliżającym się wielkimi krokami High-End w Monachium będzie można przyjść, obejrzeć i posłuchać. Oficjalna premiera będzie miała miejsce już w czerwcu 2024! Zamówienia przedpremierowe można już teraz składać na naszym sklepie internetowym.

AZURYS

Te przewodowe słuchawki closed-back (zamknięte) wyróżniają się konstrukcją, jakością dźwięku i wciągającymi wrażeniami słuchowymi. Ich wysokiej klasy artyzm jest nasycony unikalnymi elementami stylu Focal, zawierającymi wyrafinowane materiały, takie jak skóra, magnez i aluminium. Cechy te gwarantują trwałość i wygodę, ponieważ zostały zaprojektowane tak, aby dopasować się do każdego kształtu głowy. Wyposażone są w przetworniki głośnikowe 15/8'' (40 mm) w kształcie litery „M”, będące owocem wyjątkowej wiedzy firmy Focal w zakresie dźwięku. Odtwarzają dynamiczny, szczegółowy i autentyczny dźwięk. Lekkość, kompaktowy rozmiar i świetne dopasowanie słuchawek Azurys sprawiają, że są one idealnym wyborem do słuchania muzyki w dowolnym miejscu.

Nazwa i kolor słuchawek Azurys pochodzi od półszlachetnego kamienia Azurite, znanego z pozytywnej energii i uosabia pewność siebie i dynamizm. Jego niebieski kolor jest równie kuszący, jak i jego pozytywne właściwości.

HADENYS

Wyprodukowane we Francji w pracowniach Focal, przewodowe słuchawki Hadenys typu open-back (otwarte) scalają nowoczesny design i wysokiej jakości dźwięk, zapewniając bogactwo wrażeń podczas słuchania ich w Twoim domu. Ich ekskluzywne aluminiowo-magnezowe przetworniki głośnikowe Focal 15/8'' (40 mm) oferują niezwykłą głębię dźwięku i precyzję; dźwięk jest ciepły i otulający. Oprócz niezwykłej reprodukcji dźwięku, Hadenys wyróżniają się estetyką w odcieniach brązu. Kolorem tak modnym, jak ponadczasowym. Aby dopełnić wrażeń odsłuchowych, magnezowe jarzmo zostało zaprojektowane tak, aby idealnie pasowało do głowy i zapewniało optymalny komfort.

Nazwa Hadenys i kolor pochodzą od Hadeanu, okresu formowania się Ziemi 4,6 miliarda lat temu.
Hadenys uosabia powrót do korzeni, utrzymany pomiędzy mocą a harmonią.