![]() Zapraszamy do sklepu www.audio-mix.pl |
Audio-Mix Sławomir Piotr Kurek ul. Jasna 1 62-510 Konin tel. +48 63240 69 85 +48 508 097 185 mail: sklep@audio-mix.pl |
Stereofoniczna końcówka mocy Audiolab 8300XP.
8300XP to klasyczny wzmacniacz stereo marki Audiolab, którego dźwięk jest tak czysty i wyraźny, jak jego minimalistyczna obudowa.
Dostarczając 140 W na kanał przy 8 omach, 8300XP jest w stanie obsłużyć nawet najmocniejsze głośniki z pewną i potężną mocą, łącząc wiodącą w swojej klasie neutralność audiolab z nieomylną zdolnością do angażowania słuchacza podczas całego występu muzycznego.
Minimalistyczny wygląd zewnętrzny
Wzorowa jakość wykonania i niezawodność zapewniają, że jest to wzmacniacz mocy na każdą porę roku, jego wszechstronność zwiększa wybór zbalansowanych wejść XLR i RCA single-ended, dwuprzewodowych zacisków głośnikowych i pary wejść wyzwalających 12 V. Wewnętrzne komponenty obwodów są najwyższej jakości, aż do okablowania zasilania i sygnału, które są wykonane z ultraczystej miedzi OCC (Ohno Continuous Cast) – wszystko w celu zminimalizowania zniekształceń i zmaksymalizowania czystości dźwięku.
Elastyczność jest dodatkowo zwiększona dzięki możliwości dodania drugiego 8300XP i pracy w trybie mostkowym, zwiększając tym samym moc wyjściową do 480 W na kanał przy 8 omach. Wszystkie wzmacniacze audiolab są dopasowane pod względem wzmocnienia, co zapewnia doskonałą integrację z innymi komponentami audiolab.
Dane techniczne: