Music Hall w pełnej gamie urządzeń.

01-03-2019

Nasz salon od 1 marca poszerzył swój asortyment o urządzenia amerykańskiej manufaktury. Cenimy w tych urządzeniach  wysoką relację jakości do ceny. Dodatkowo gama urządzeń jest trafnie dobierana do oczekiwań klienta.

Music Hall jako firma została założona w kwietniu 1985r przez Roy Hall. Kładziemy nacisk wyłącznie na urządzenia 2-kanałowy (stereo) co stanowi rzadkość w czasie iPod-ów i produktów wielokanałowych. Przez lata rozwijaliśmy się, by stać się jedną z wiodących firm dystrybucyjnych i produkcyjnych w branży audio.

Music Hall produkuje własną gamę gramofonów w fabryce w Czechach wg. własnych założeń konstrukcyjnych. Są one produkowane w fabryce, która produkuje gramofony od ponad 50 lat. Wszystkie gramofony Music Hall są wyposażone w ramiona, wkładki i osłony przeciwpyłowe. Konsekwentnie tworzą listę "Recommended Components" w magazynie Stereophile.

Nasza elektronika została opracowana i zaprojektowana w USA i wyprodukowana zgodnie z naszymi surowymi specyfikacjami w Shenzhen w Chinach. Asortyment obejmuje zintegrowane wzmacniacze, odtwarzacze CD, odbiorniki, wzmacniacze gramofonowe i przetworniki cyfrowo-analogowe.